Biesiada na wesele.

Na temat piosenek biesiadnych powstały tomy książek, i setki tysięcy różnych opinii. Nie każdy jest pozytywnie nastawiony do biesiady, ale wszyscy doskonale wiemy, że nie da jej sie uniknąć na weselu, głównie na wiejskim weselu. Główne biesiadne utwory grane na weselach to: sto lat, szła dzieweczka do laseczka, górale, poszła karolina do gogolina, w zielonym gaju, itp.

Wiele przyspiewek weselnych różni sie ze wzgledu na rejon, inne utwory grane są nad morzem a inne w górach. Ja jako dj oles, powiem Wam, że często zdarza się grać biesiadę mimo, że młodzi wcześniej sobie tego nie życzą, jak dochodzi presja rodziny to nowożeńcy są bezradni. Co rejon to inna kultura. Musimy o tym pomysleć jak wybieramy sie na wesele, do dalekiej rodziny, by nie czuć się zaskoczonym.


Nazwa: Biesiada na wesele.
Link: http://djoles.com.pl/biesiada-na-wesele/
Autor: admin
Data dodania: 10 czerwca 2013 14:59
Kategorie: Biesiada, blog, blog djoles, darmowe mp3, dj na wesele, dj oles, Dj oles radzi, djoles, mp3, muzyka, muzyka djoles, Wesele
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , , , ,
Dodaj zakładkę: Biesiada na wesele..

Jak znaleść Biesiada na wesele.: Biesiada na wesele. biesiada, Biesiada na wesele. biesiada na weselu, Biesiada na wesele. dj na wesele, Biesiada na wesele. dj oles, Biesiada na wesele. djoles, Biesiada na wesele. djoles radzi, Biesiada na wesele. doles muzyka, Biesiada na wesele. mp3 djoles, Biesiada na wesele. oles dj, Biesiada na wesele. porady djoles, Biesiada na wesele. przyspiewki weselne, Biesiada na wesele.
Szukasz naszej strony DjOles – Dj Wodzirej na wesele na sieci? Spróbuj, DjOles - Dj Wodzirej na wesele, dj Siedlce, dj na wesele Warszawa, Dj Lublin

----------------- DJ & Wodzirej poleca -----------------
Biesiada, muzyka na wesele, wesela, dj na wesele, darmowa muzyka, darmowe mp3 - to tylko część tematów jakie znajdziesz na djoles.com.pl Skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na imprezach, doradzamy jak muzycznie poradzić sobie z cięzarem wesela. DjOles dzieki swojemu doświadczeniu służy pomocą przy organizacji i planowaniu imprezy.
----------------- DJ & Wodzirej poleca -----------------

Możliwość komentowania jest wyłączona.